Menu
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

Tommy Life Spor Giyim

Firmamız 1996 yılından 2002 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere çeşitli firmalara fason üretimi yaparak ticari hayatına başlamıştır. 2003 yılında kendi markasıyla İstanbul'da ilk toptan mağazasını açmıştır. 2003 yılından 2010 yılına kadar toptan mağaza sayısını 8'e çıkarmıştır. 2010 yılında Tommy Life markasını kurup kısa sürede yaklaşık 50 ülkeye ihracat yaparak kendi alanında rekora imza atmış, sektöre ilham kaynağı olmuştur.v  2016 yılında İnternet müşterilerine www.tommylife.com.tr sitesi üzerinden online hizmet vermeye başlamıştır.Bununla birlikte Private shopping ve Marketplace çalışmalarına yurtiçi ve yurtdışında devam etmektedir.


v  2018 yılında online satış kanalını yurtdışında Almanya ile açarak ,yurtdışında  kendi sitesi ile yer almıştır.


v  Erkek , kadın , çocuk spor giyim ürünlerini üretimini perakende alanında sadece online üzerinden ve toptanda ise B2B sitesinde ve offline mağazalarda aktif satış yaparak ilk  Türk karma spor markası olarak yer almaktadır.


v  İlkemiz spor giyimde Türk markası olarak Dünya genelinde rakiplerini de geçerek herkesi markamız ile buluşturmaktır. İlk tercih edilen markalar arasında yer almaktır.


v  Misyonumuz “mutlu müşteri ,güvenilir ticarettir.”

v  Vizyonumuz ise geleceğe yatırımda teknoloji ile sporu buluşturarak dinamikliği sağlamaktır.